ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13824400
*
nr 1382 4400
Spegel
G&T, Ek, 94x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 19:21:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 20:39:17
1
700 kr
27/2 22:33:38
2
1.600 kr
1/3 11:46:18
3
1.300 kr
1/3 11:46:18
2
1.400 kr (Budbetjänt)
1/3 11:47:04
3
1.500 kr
1/3 11:47:04
2
1.600 kr (Budbetjänt)
1/3 11:51:03
3
1.700 kr
1/3 18:33:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1382 4400
Spegel
G&T, Ek, 94x66 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 20:39:17 | 1 | 700 kr |
27/2 22:33:38 | 2 | 1.600 kr |
1/3 11:46:18 | 3 | 1.300 kr |
1/3 11:46:18 | 2 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
1/3 11:47:04 | 3 | 1.500 kr |
1/3 11:47:04 | 2 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
1/3 11:51:03 | 3 | 1.700 kr |
1/3 18:33:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27